Czech Republic

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Czech Republic » Vzdělání » Kurzy programování


Kurzy programování

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj všichni! Chci se dozvědět více o výuce programování v ČR. Jaké kurzy mohou být pro začátečníky užitečné a kde je nejlépe najít?

0

2

Ahoj! Absolvoval jsem kurzy programování na vzdělávací platformě Robot_dreams a s výsledkem jsem velmi spokojen. Nabízejí různé kurzy, od začátečníků po pokročilé. Začal jsem kurzem základů programování v Pythonu, poté jsem studoval databáze a datovou analytiku. Nyní mohu vytvářet vlastní programy a řešit složité problémy. Nabízejí také kurzy strojového učení, které plánuji v budoucnu studovat. Tuto platformu vřele doporučuji začátečníkům i zkušeným programátorům. Kurzy na https://robotdreams.cz/ vám pomohou zvládnout oblíbené programovací jazyky, naučit se pracovat s databázemi a dozvědět se něco o datové vědě. Kurzy jsou navrženy tak, aby vám poskytly ty nejpraktičtější znalosti, které potřebujete pro práci v oboru. Poskytuje flexibilní rozvrh, který vám umožní vybrat si kurzy, které nejlépe vyhovují vašim zájmům a úrovni znalostí. Připojte se nyní a začněte svou cestu ke kariéře v programování!

0


You are here » Czech Republic » Vzdělání » Kurzy programování