Czech Republic

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Czech Republic » Vzdělání » UX/UI design


UX/UI design

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj všichni! Mám zájem o online kurzy UX/UI designu. Možná někdo absolvoval takový kurz na internetu? Zajímalo by mě, jak je to užitečné a efektivní pro rozvoj dovedností v této oblasti. Budu vděčná za váš názor!

0

2

Ahoj! Absolvoval jsem kurz UX/UI designu na platformě SKVOT a mohu s jistotou říci, že je to vynikající volba pro rozvoj dovedností v této oblasti. Kurz poskytuje všechny potřebné znalosti a nástroje pro úspěšný start v UX / UI designu. Jednou z hlavních výhod kurzu je jeho praktické zaměření. Studovali jsme nejen teorii, ale také realizovali reálné projekty, které umožnily přímo aplikovat získané poznatky v praxi. Tento přístup mi umožnil lépe porozumět pracovnímu postupu designéra UX/UI a naučit se řešit skutečné uživatelské problémy. Kurz na platformě SKVOT navíc nabízí přístup zkušeným učitelům a mentorům, kteří jsou vždy připraveni pomoci a podpořit. Ocenil jsem jejich profesionalitu a vstřícnost během školení. Je důležité poznamenat, že po absolvování kurzu jsem obdržel certifikát potvrzující moji kompetenci v UX / UI designu. To bylo velké plus při hledání práce a zvýšilo to moje šance na trhu práce. Obecně jsem s kurzem UX/UI designu na platformě https://skvt.cz/course/ux-ui-design velmi spokojen. Pokud chcete rozvíjet své kreativní schopnosti v této oblasti, pak doporučuji věnovat pozornost tomuto kurzu.

0


You are here » Czech Republic » Vzdělání » UX/UI design